Захисник Челсі зізнався в любові Black Ops
Англійська захисник Челсі, Ешлі Коул (Ashley Cole), недавно зізнався в любові геймінгу. В якості фаворита Коул назвав Call of Duty: Black Ops. За його словами, він проводить до п’яти годин за грою щоночі.

«Ешлі дійсно став проводити годинник за грою, після того, як отримав останню Call of Duty Black Ops», — розповідає джерело, The Sun . «Кожен раз, коли в нього з’являється можливість, він сідає за консоль, і вже став одним з топових гравців».

«Ешлі задає порку своїм друзям, навіть якщо вони не такі хороші, як він … навіть якщо перестрілки йдуть всю ніч». Газета все ж трохи помилилася, адже в Black Ops немає онлайнових місій. «Битви можуть дійсно затягнутися, тому група гравців бере невелику перерву. Після цього вони знову сідають за гру, щоб закінчити місію », — уточнює джерело.

«Іноді гра триває до самого ранку, але, здається, що час проходить непомітно», — йдеться в The Sun. Також було відзначено, що відео гри не відволікають футболіста від його спортивної кар’єри.

Black Ops продовжує переможну ходу по світу. Минулого тижня Call of Duty завоювала перше місце в британських чартах, а сьогодні тримає першість і в японських ігрових рейтингах.


Похожие публикации: