Зомбі-режими в Black Ops відкриються безкоштовно
Геймери, які ще не відкрили зомбі-режими мультиплеера в Black Ops зможуть отримати доступ до контенту на цих вихідних абсолютно безкоштовно, заявляє розробник Treyarch.

Щоб відсвяткувати День Президента в США, режими Dead Ops Arcade і Five відкриються гравцям до вечора понеділка, повідомляє Eurogamer . Dead Ops Arcade дозволить вам і ще максимум трьом гравцям поганятися за горилою-зомбі Cosmic Silverback по множинам арен, заповненим зомбі.

В режимі Five, гравцям ви зможете стати одним з чотирьох іконічних персон Холодної Війни: Джоном Ф. Кеннеді (John F. Kennedy), Робертом МакНамара (Robert McNamara), Фіделем Кастро (Fidel Castrol) і Річардом Ніксоном (Richard Nixon), намагаючись стримати хвилю нападів на Пентагон мозгоедов.

Ексклюзивний період іншого доповнення для Call of Duty: Black Ops «First Strike» для Xbox 360 закінчений. Activision оголосила про реліз доповнення на PlayStation 3, яке з’явиться 3 березня. Слідом піде реліз додаткових карт для PC «в кінці першого кварталу», який закінчується 31 березня по календарю Activision.

Компанія також надала останню статистику: First Strike скачали більше 1,5 мільйонів разів за перші 24 години після релізу на Xbox 360 1 лютого.


Похожие публикации: