З’явилися ексклюзивні скріншоти Dead Island
Techland опублікувала нові скріншоти нашумілого жорстокістю до дітей тропічного відпочинку на виживання з зомбі в головній ролі, Dead Island. Мертвих дітей на зображеннях немає, але мертві люди, які ожили, щоб покусати вас за особу — ціла купа.

Скріншоти можна подивитися у відповідному розділі . А сколихнув громадськість трейлер з дівчинкою-зомбі знаходиться тут .

Гра буде являти собою події у відкритому світі від першої особи, упор в якій буде зроблений на рукопашні сутички. Розробники також приділили величезну увагу «настройці і розвитку персонажів», а також «широкому переліку доступного озброєння». До всього іншого, розробники обіцяли надати можливість налаштовувати і покращувати озброєння персонажів.

Дія гри розгортатиметься на тропічному острові. Гравцям належить битися за своє виживання, адже на острові вибухнула страшна епідемія, що перетворює людей в зомбі.

В Dead Island буде представлений геймплей у відкритому світі з рольовими елементами.Повідомляється, що Dead Island буде підтримувати кооперативний режим до чотирьох гравців.


Похожие публикации: