З’явилися нові скріншоти Битва: Лос-Анджелес
Видавець Konami опублікував Нові Скріншоти транс-медіа шутера Battle: Los Angeles . Хоча за чутками гра повинна була стати ексклюзивною для платформи Xbox Live, Konami анонсувала, що гра транс-медіа проект з’явиться на PlayStation Network і Steam.

Гра за мотивами фільму Битва: Лос-Анджелесі минулої п’ятниці тихо з’явилася в мережі Xbox Live Marketplace, а на наступному тижні Konami випустить гру і в сервісі PlayStation Network. РС версія гри з’явиться в мережі OnLive трохи пізніше в цьому місяці.

Гравцям належить відчути себе в шкурі Капрала Лі Імлая (Lee Імлей) і стати пліч-о-пліч з іншими персонажами з однойменного фільму. Ви будете захищати Лос-Анджелес від переважаючих сил прибульців в стилі Службовий обов’язок і з перспективою від першої особи.

Битва: Лос-Анджелес розкриває історію вторгнення прибульців в Північну Америку з Мішелем Родрагезом (Michelle Rodriguez) і Аарон Екарт (Аарон Екхарт) в головних ролях. Офіційного анонса не прозвучало, тому деталі й сюжет гри поки невідомі. Кінокартина вийшла на екранах кінотеатрів Великобританії 11 березня.

У Росії гру буде локалізувати 1С.


Похожие публикации: