Call of Duty: Modern Warfare 3 не буде представлена ​​на наступному тижні
Activision не належить таймер, що відлічує час до початку вистави Modern Warfare 3. Лічильник, що з’явився в мережі свідчить, що Activision готується представити сиквел шуетра від першої особи на наступному тижні. Видавець назвав все це «розіграшем».

«Здається, що в мережі розвелося безліч чуток про новий проект франшизи Call of Duty. Дозвольте мені внести ясність, ми поки нічого не збираємося представляти. І все, що говорить про зворотне — просто розіграш », — розповів представник Activision в інтерв’ю для IGN .

Коли Activision запитали, чи збирається видавець уявити будь-яку іншу гру в Середу, відповіддю представника було однозначне «не-а».

Сайт, на якому був представлений лічильник з’явився вчора. Крім того, TVGB і Joystiq хором отримали промо-теги, як передбачалося від Activision, які вели на сайт. Посилання також містила інформацію про персонажа MW2 Шепард.

Лічильник передбачав, що компанія готується представити гру на GDC. Modern Warfare 2 також була вперше продемонстрована публіці на цьому ж заході два роки тому.

Глави студії розробників Infinity Ward, Вінс Зампелла (Vince Zampella) і Джейсон Уест (Jason West) були звільнені Activision за «недотримання субординації» в минулому році. В даний час обидва судяться з Activision за компенсацію з авторських прав. Activision в свою чергу подала у відповідь позов проти Зампелла і ЕА за видання і публікацію першої гри студії.

З чуток, в даний час відразу три студії розробників: Infinity Ward, Sledgehammer і Raven Software — працюють над Modern Warfare 3.


Похожие публикации: