Call of Duty: Black Ops стала бестселером PS3 всіх часів
Шутер від першої особи Call of Duty: Black Ops — бестселер їх усіх ігор, коли або випущених на PlayStation 3, заявляє Activision. Видавець-гігант проаналізував базу даних таких джерел, як NPD, ChartTrack і GfK, щоб підтвердити своє право на володіння короною, повідомляє Eurogamer .

Black Ops перевершує ексклюзивний рейсинг симулятор PS3 Gran Turismo 5 (6370000 продажів), Gran Turismo 5 Prologue (5,2 мільйона), Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots від Konami (4750000), Call of Duty : Modern Warfare 2 то Infinity Ward і Uncharted 2: Among Thieves виробництва Naughty Dog (більше 3,8 мільйонів копій по всьому світу) серед кращих бестселерів на PS3.

Блог об интересных и достойных внимания, сайтах, проектах, новостях- xn--90abjnakc9bt.xn--p1ai

Black Ops стала також і продається найшвидше грою серед усіх платформ відразу. Військовий шутер від Treyarch записав своє ім’я в історію ігрової індустрії в листопаді минулого року, коли гра за 5 днів принесла компанії прибуток в $ 650 мільйонів.

Call of Duty Black Ops побила рекорд Modern Warfare 2 на $ 100 мільйонів за 5 днів продажів. З моменту виходу, 9 листопада 2010 Call of Duty Black Ops зібрала величезну суму за короткий відрізок продажів по всьому світу. За той же період, за підрахунками Activision, Modern Warfare 2 зібрала 550 000 000 в листопаді 2009 року.

Перші місця в чартах Call of Duty Black Ops можна було передбачити вже після першого дня продажів.В’єтнамська війна розбила конкурентів в пух і прах, реалізувавши майже півтора мільйона копій протягом 24 годин. Шутер компанії Treyarch розлетівся на різні платформи, але більшість, 56% примірників, було продано по всьому світу для Xbox 360.


Похожие публикации: