Амбітна ММО RIFT виходить на другий етап бета тесту
Другий етап бета тестування багатокористувацької онлайн гри RIFT розпочнеться в п’ятницю, 17 грудня і триватиме три дні — до понеділка, 20 грудня. Як повідомляє Eurogamer , тестування почнеться і закінчиться в 6:00 вечора за Гринвічем.

Новости по тематике SEO читаем на seo6nik.ru — блоге женатого сеошника.

Після закритого бета тесту, який завершився вчора, кожен хоче взяти участь в тестуванні нової ММО.Для цього на офіційному сайті гри відкрита реєстрація, яка чекає бажаючих спробувати себе в ролі бета-тестера.

Якщо ви вважаєте себе щасливчиком і вас візьмуть, ви зможете стати свідком івенту Guardians of the Vigil. Гравці зможуть ставати на сторону Непокірних: Бахмена, Ет і Келар або Вартових: Гномів, Вищих Ельфів і Матосіан. Цей захід буде включати в себе захист лісів від вогняних злих істот і перехід в інше королівство, щоб битися з по-справжньому поганими хлопцями.

Скільки ще тестів необхідно розробникам для затвердження і релізу гри до цих пір залишається в секреті.

Розробники чаклували над RIFT з 2006 року і встигли витратити на гру $ 100 мільйонів. Розробники Trion Worlds позиціонували гру , як ММО нового покоління, яку ще ніхто ніколи не бачив. Амбітна ММО виразно готує щось значне, тому не варто обходити її стороною.


Похожие публикации: