Аналітики прогнозують реліз GTA 5 вже цього року
У цьому квітні виповниться три роки з моменту релізу останньої серії Grand Theft Auto. Це незвично довга перерва для франшизи, але аналітик Wedbush Morgan, Мішель Петчер (Michael Pachter) вважає, що наступна серія GTA майже закінчена. Як він заявляє, у геймерів є всі шанси побачити нову гру в цьому році.

За фінансовими звітами, Take-Two відмовилася оголошувати приблизну дату послідовника Grand Theft Auto IV. Як би там не було, Петчер прогнозує, що реліз буде призначений на січень 2012, повідомляє1UP .

«Це здається досить раціональним для Take-Two зробити трирічну паузу», — вважає Петчер. «Більше того, компанія перейшла на трирічні контракти з співробітниками, таким чином, ключові працівники будуть мотивовані випустити гру до закінчення їх контракту».

Лучший jap4asti.ru.

Слідом за релізом Grand Theft Auto III в 2001, Vice City з’явилася вже в 2002, і двома роками пізніше світ побачив San Andreas — в 2004. Побічні продукти також вийшли для PSP, Liberty City Stories (2005) і Vice City Stories (2006), які з’явилися на PS2. У порівнянні з цією статистикою, можна помітити істотну різницю: Grand Theft Auto IV вийшла в 2008, і з тих пір геймери отримали тільки два доповнення.

Цілком можливо, що Rockstar і Take-Two просто не хотіли висмоктати всю кров з франшизи. Також можливо, що Rockstar вже давно працює над повноцінним сіквелом — GTA 5.


Похожие публикации: