Angry Birds скачали 50 мільйонів разів

Angry Birds скачали 50 мільйонів разів

CNBC повідомила сьогодні, що гра для мобільних платформ Angry Birds була завантажена 50 мільйонів разів і кожен день в неї грають в загальній сумі по 200 000 000 хвилин.

Неймовірні цифри навіть для мобільних платформ. Судячи зі статистики, 7 мільйонів скачувань мстивих птахів, відвойовують у зелених свиней своїх невилупвшіхся пташенят, отримали користувачі Android платформ за листопад. Протягом дня після релізу на Android в жовтні лічильник накрутив 2000000 скачувань. Розробники з Rovio Mobile кажуть, що на кінець жовтня казуальна головоломка досягла планки в 10 мільйонів продажів в магазині Apple,»также в магазине  Apple вы сможете купить www.hotstore.com.ua«. Статистику надав BisnessInsider .

З нагоди неймовірної популярності розробники відсвяткували в суботу Angry Birds Day. Пташкам виповнився рівно один рік, як кажуть розробники. І до пари широкомасштабного успіху, святкування організували по всьому світу.

Angry Birds Halloween перетворилася в новий тематичний сезон свят — Angry Birds Seasons.

Сезони, які включають оригінальну Angry Birds Halloween та її 45 рівнів доступні власникам iPhone за долар, а для власників Andriod смарт-фонів безкоштовно. Останнє доповнення «Seasons Greedings» відкриває новий рівень кожен день аж до Нового року.

Ходять чутки, що розробники не збираються зупинятися на досягнутому і вже готують користувачам смартфонів, щось новеньке. Більш того, додаткові карти, які виходить кожен день стануть сполучною ланкою між сьогоденням і майбутнім Angry Birds.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box