Атлети судяться з EA

Атлети судяться з EA

Суддя відхилив клопотання Electronic Arts закрити справу про сучасних і колишніх атлетів коледжу проти ЕА і NCAA.

Як повідомляє Gamasutra , справа було відкрито за заявою колишнього куотербека Сема Келлера, який подав до суду на неавторизованих і некомпенсоване використання схожості атлетів в іграх ЕА.Видавець вказав на Першу Поправку і клопотав закрити справу.

oksi-blog.ru будут достойным украшением вашей квартиры.

«ЕА намагалася сховатися за Першої Поправкою, але суд підтвердив схожість між реальними атлетами і персонажами в грі, які були занадто очевидні, щоб їх ігнорувати», — каже прокурор Роб Кері (Rob Carey).

За постановою суду, EA і NCAA тепер повинні довести, що вони не використовували схожість атлетів коледжу в інших іграх NCAA, включаючи NCAA Football, March Madness і NCAA Basketball.

Це вже не перший раз, коли EA потрапляла в неприємності через схожість ігрових персонажів з реальними особистостями. Група колишніх футболістів судилася з асоціацією гравців NFL на суму $ 26 мільйонів в 2009 році саме на основі свого подібності, хоча справа була врегульована.

EA Sports зараз не розробляє нові ігри з серії NCAA Basketball, але справа може торкнутися і більш відомої серії NCAA Football.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box