Австралійці хочуть отримати ігри для дорослих
Австралійська Телерадіокорпорація повідомила , що уряд підтримує створення класифікації ігор для дорослих в Австралії. Рішення повернути рейтинг R18 + заплановано прийняти в п’ятницю на зборах австралійських юристів.

В даний час, самий «дорослий» рейтинг в класифікації — MA15 +, який забороняє продаж ігор дітям до 15 років без дорослих. Це означає, що такі ігри, як Left 4 Dead 2 і Fallout: New Vegas, було заборонено видавати в Австралії, до тих пір, поки творці не внесуть зміни в гру.

«В даний час гри, які знаходяться на кордоні, переносяться в нижню категорію, тому їх дозволено продавати в країні», — говорить Сколін Якобс (Colin Jacobs) з Electronic Frontiers Australia.

Адвокати компаній по створенню ігор вже давно наполягають на введенні рейтингу R18 +, вказуючи, що такий рейтинг уже існує для фільмів у країні. Головним їх аргументом є те, що рейтинг стане більш точним і незручні моменти зі скасуванням видання ігор в Австралії перестануть створювати проблеми уряду і видавцям.

Міністр Бернард О’Коннор (Brendan O’Connor) каже, що класифікація «тільки для дорослих» захистить дітей від насильства та неналежного контенту в іграх. «Нам потрібна краща система класифікації, щоб захистити тінейджерів від певного роду інформації, і для цього необхідно зробити класифікацію більш схожою на ту, що використовується для фільмів», — говорить він.

За останніми опитуваннями ABC з’ясувалося, що 80% підтримують запровадження шкали рейтингу R18 +, і уряд отримав більш 60 000 листів від громадян, 98% з яких підтримують зміни в системі класифікацій.

Але, незважаючи на потужну підтримку з боку населення і згоди уряду повернути рейтинг, генеральний прокурор повинен дати свою офіційну згоду, щоб R18 + з’явилася на дошці класифікації ігор в Австралії.


Похожие публикации: