Bethesda рекламує Fallout: New Vegas у 8-бітному поданні
Промо-сайт для рекламування Fallout: New Vegas в Японії представляв сучасну рольову гру в класичному 8-бітному світі, надаючи можливість геймерам наочно уявити, яким міг бути світ Fallout на приставках минулого тисячоліття.

Узнайте все способы наращивания hlep.ru и для чего она нужна.

З повідомлення на блозі розробників Bethesda ясно, що саме це 8-бітне шоу має заманити геймерів Японії у віртуальний світ Fallout. В цілому сайт від Bethesda пояснює стиль геймплея «фрі-стайл RPG» ігор. Дизайнери потрудилися і над квестом «Fallout Quest», який представляє собою міні-гру, написану на flash, для того, щоб геймери могли зрозуміти, що значить потрапити «в світ Fallout» і підштовхнути японців до придбання оригінальної серії Fallout.

Сайт створено більше в аркадном, ніж інформаційному, стилі і по суті не дає інформації про те, як же виглядає справжній світ пусток. Замість цього, сайт виконаний у класичному стилі і після знайомства з ним хочеться, щоб хтось випустив повноцінну 8-бітну версію Fallout.

Поки японці тільки знайомляться з Fallout в 8-бітному світі, Dead Money, перша частина доступного для скачування контенту для Fallout: New Vegas напередодні нового року вже з’явилася в мережі Xbox Live.Володарі PC і PlayStation 3, проте все ще чекають.


Похожие публикации: