BioWare запрошує геймерів для тестування Star Wars: The Old Republic
Компанія BioWare повідомила, що починається збір інформації про тих, хто підходить для бета тестування гри Star Wars: The Old Republic. Розробники збираються розіслати запрошення але тестування нового блокбастера.

«Ми будемо вибирати тестерів, які підходять для тестування Star Wars: The Old Republic на основі різних вимог, як наприклад, системні характеристики, вік і регіон», — йдеться в повідомленні на офіційному сайті . «Для участі необхідно, щоб у вас уже був активний рахунок у співтоваристві Star Wars: The Old Republic, оскільки тестування потребує відгуках ком’юніті ».

«До участі допускаються особи, які досягли 18 років або старше, а також необхідно прийняти договір про тестування гри (Game Testing Agreement), яке є невід’ємною частиною процесу.Користувачі, які підходять за всіма вимогами будуть вибрані і включені в програму тестування. Про це їх сповістять листом на вказану електронну адресу ».

«Тестування Star Wars: The Old Republic буде проходити в кілька етапів протягом обмеженого періоду часу. Ці етапи будуть починатися з менших груп, сфокусованих на конкретних завданнях ».

На жаль, «немає жодних гарантій, що саме вас виберуть після того, як ви завершили процес подачі заявки», але все ж таки варто спробувати. SWTOR заплановано випустити 1 квітня 2011 року.


Похожие публикации: