Black Ops знову в лідерах
Самий швидко продається в світі шутер Call of Duty: Black Ops повернув собі першість у британських чартах. Гра відвоювала перше місце у Gran Turismo 5 і скинула рейсинг відразу на 4е місце.

Відразу за лідером, на другому місці, розташувалася FIFA 11, а третє місце дісталося серії Ассассин Assassin’s Creed: Brotherhood.

Just Dance 2 для Wii від компанії Ubisoft знаходиться на 5м місці, відразу за лідером минулого тижня Gran Turismo 5. Слідом за Just Dance приземлився ще один денсінг Michael Jackson: The Experience, який неймовірним чином злетів з 32го місця на минулого тижня на 6е.

Замикають десятку лідерів Need for Speed: Hot Pursuit — на 7м та ігри для Nintendo Wii — Wii Party і Wii Fit Plus. Втрачене майбутнє професора Professor Layton and the Lost Future для кишенькової DS влаштувалося на 10м місці британського чарту ігор всіх форматів.

1. Call of Duty: Black Ops 2. FIFA 11 3. Assassin’s Creed: Brotherhood 4. Gran Turismo 5 5. Just Dance 2 6.Michael Jackson: The Experience 7. Need for Speed: Hot Pursuit 8. Wii Party 9. Wii Fit Plus 10. Professor Layton and the Lost Future


Похожие публикации: