Blood and Soul огляд гри від godsempires

Blood and Soul огляд гри від godsempires

Світ Blood and Soul побудований на унікальному, розробленому спеціально для цієї гри, движку і здатний здивувати навіть досвідченого гравця. Яскраві барвисті локації, різноманітність монстрів і унікальна система завдань занурюють гравців в світ Blood and Soul.

Для гри потрібно всього лише зареєструватися і скачати клієнт на офіційному сайті Blood And Soul.

Blood and Soul – нова китайська MMORPG, що містить в собі масу ігрових можливостей. Головна відмінна риса цієї ММО – можливість проявляти свої почуття по відношенню до інших гравців. Це стало можливим завдяки детальному опрацюванні системи емоцій. Можна навіть влаштувати пишне весілля зі своєю другою половинкою і запросити на торжество безліч друзів. Любителі битв так само не проходять повз – в грі предостатньо захоплюючих війн між різними гільдіями за право володіння окремими територіями. У грі присутні помічники у вигляді казкових ельфів, що розвиваються разом з персонажем, які завжди поспішають на допомогу в скрутну хвилину.

Blood and Soul – це динамічні битви, величезна безліч заклинань і умінь персонажа, багаторівневе виробництво, поліпшена екіпірування, в порівнянні з аналогічними іграми, і багато іншого тільки на офіційному сайті B & S. Однак, за винятком весіль і воєн гільдій, гра схожа на багато сучасних ігор такого ж жанру: довгі години фарма або проходження інстанси багато разів не виділяють Blood and Soul з ряду стандартних MMORPG.

Історія світу Blood and Soul доволі цікава. Спочатку три світи (Земля, Небеса і Пекло) існували незалежно один від одного, і було все спокійно. Але через деякий час верховний правитель Пекла відкрив ворота в Небесний світ. Зав’язалася жорстока битва. По закінченні тисячі років демони були повержені військами Небес, а ворота, відкриті демонами, були навіки запечатані. Але Пекло не збирався здаватися, і через час був відкритий портал між Пеклом і Землею. Монстри і демони заполонили світ людей. Щоб відновити міць своєї армії після поразки Небес, зло починає знищувати людські душі. Через пару років опір людей практично зламано. Але Небеса вирішили вислати допомогу людям – божественних духів битв, і навчили людей майструвати артефакти величезної сили. І звичайно відеоогляд гри.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box