Боротьба за Fallout Online триває

Боротьба за Fallout Online триває

Майбутнє багатокористувацького світу Fallout Online повисло в повітрі після того, як Bethesda і Interplay зав’язали запеклу судову тяжбу за права на постапокаліптичній всесвіт. Енциклопедія Fallout, The Vault, отримала судові документи, які підтверджують, що судовий розгляд триває.

Bethesda продовжує наполягати, що володіє всіма правом на інтелектуальну власність Fallout. Компанія заявляє, що дала права Interplay на використання торговельної марки Fallout і не більше того. Це означає, що у розробників оригінального Fallout немає права на використання інгредієнтів з віртуального світу пусток, включаючи промальовування зброї та концепт гри в цілому. Наприклад, Interplay не може використовувати в Fallout Online Піп-Бой, якого охрестили «Біблією Світу». Без Піп-Боя зробити Fallout MMO буде непростим завданням.

Розв’язкою всього цього, як каже юрист Джас Пьюруал (Jas Purewal) може стати блокування релізу Fallout Online передача прав на володіння Bethesda.

Битва за володіння Fallout MMO вже стала цілою мильною оперою з наклепом і зустрічними позовами. У 2007 Interplay продала Fallout компанії Bethesda, що призвело до створення Fallout 3.

Частиною угоди було обумовлено, що Interplay матиме право розробляти Fallout MMO. Компанія розсилала новини геймерам протягом останніх декількох місяців. Більш того, вже зараз можна зареєструватися для бета тесту.

У 2009 Bethesda подала на Interplay в суд, заявляючи, що компанія порушила договір. В якості відшкодування Bethesda запросила у Interplay передати всі права на інтелектуальну власність Fallout.Interplay відмовилася і подала зустрічний позов.

У 2009 Bethesda невдало звернулася в суд за попередніми судовою забороною за яким Interplay заборонялося робити щось, пов’язане з Fallout до кінця судових дебатів. У забороні було відмовлено.Bethesda подала апеляцію, а потім відкликала її.

Interplay використовувала Fallout під ліцензією Bethesda, що має на увазі ступінь співробітництва двох компаній. У жовтні Interplay анонсувала дату релізу Fallout Online на другу половину 2012 року.

Компанія стримувала вихід новин бо «все, що ми покажемо допоможе Bethesda в їх боротьбі», як заявив президент Interplay Ерік Каєн (Eric Caen).

«Не варто забувати, що абсолютно все доведеться перевірити в судовому позові, тому питання прав на інтелектуальну власність Fallout до сих пір не вирішено», – додав Пьюруол.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box