Codemasters подала в суд на розробників Jumpgate Evolution

Codemasters подала в суд на розробників Jumpgate Evolution

Рік пройшов з того моменту, як багатокористувацький космічний шутер Jumpgate Evolution повинен був з’явитися. Компанія Codemasters сильно незадоволена таким розвитком подій.

Кинопортал loadmovie.info предлагает своим посетителям возможность ознакомления с последними новинками кино.

Massively повідомляє, що британський видавець подав цивільний позов проти розробника Gazillion і NetDevil у федеральний суд Сан-Франциско. Вони стверджують, що NetDevil і Gazillion порушили контракт, не поставивши гру під час, до офіційно прописаною датою релізу, Лютий 2009 року.Codemasters хоче відшкодування збитків — 1,4 $ мільйона, які були витрачені на внутрішні і зовнішні витрати, включаючи роботу художників і поліпшення.

Jumpgate Evolution створювався як сиквел до Jumpgate: The Reconstruction Initiative, виданий в 2001 році. В обговоренні однієї з затримок в травні 2009 року Скотт Браун (Scott Brown) з NetDevil розповів, що команда не хоче засмучувати фанатів «незакінченим продуктом».

«Сьогодні, розраховані на багато користувачів онлайн ігри створили високо конкурентний ринок, тому якщо гра не буде зоряної в момент релізу, це може стати її останнім виходом», — обя’сніл він:«Наша пристрасть до цієї гри говорить про те, що ми хочемо випустити її в повноцінному завершеному вигляді ».

До сих пір немає ні слова про нову дату релізу. І судячи з бажанням Codemasters відсудити гроші у студій розробників, гра може не з’явитися взагалі.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box