Crytek відноситься до Homefront 2 як до своєї власної грі
Незважаючи на фінансові труднощі компанії THQ , власника франшизи Homefront, керівництво видавця намагається не втручатися в процес розробки сиквела. Команда Crytek не може пригадати «жодного відчутного зміни» в процесі розробки Homefront 2 .

В минулому році THQ підписала контракт з Crytek на створення спадкоємця добре прийнятим публікою шутером Homefront. Оригінальну серію створювала команда Koas Studios, яку розпустили незабаром після релізу гри.

«Практично ніяк», — відповідає Цеват Єрлі (Cevat Yerli), виконавчий директор Crytek, на питання наскільки сильно впливає на процес розробки Homefront 2 видавець. «Жодного відчутного зміни взагалі. Було пару зустрічей та презентацій, і вони були дуже прозорими. Якщо бути чесним, ми розробляємо Homefront 2 дуже ізольованим способом. Ми ставимося до гри, як до власної франшизі і в той же час, THQ поважає нас і зазначає, що ми знаємо, що робимо. Вони просто говорять нам, яку історію вони хотіли б побачити, над чим ми й працюємо ».

Шутер Homefront 2 поки не отримав точної дати релізу — повідомляє. Гру запланували випустити в 2014 фінансовому році THQ, який починається в квітні 2013 і закінчується в березні 2014 року. Гру випустять на платформах Xbox 360, PlayStation 3, РС і Wii U.


Похожие публикации: