Darksiders II може стати останньою грою серії
Новий президент THQ, Джейсон Рубін (Jason Rubin) зізнався, що збирається відмовитися від деяких брендів. За інформацією Gamebomb.ru, одним з таких нецікавих новому главі компанії брендів може стати Darksiders.

В оригіналі THQ планувала випустити чотири гри серії в залежності від успіхів своїх попередників. За словами Рубіна, Darksiders — цікава франшиза, але швидше за все від неї доведеться відмовитися.

«Darksiders II — дуже цікава серія», — говорить він. «Але мені здається, команду потрібно залучити для створення інших дуже цікавих ігор».

Судячи з усього, Darksiders II загрожує стати останньою грою з серії. Як би там не було, в ігровій індустрії часто трапляється, що франшизи викуповують, воскрешають і перезавантажують, тому все може бути не так уже й погано.

Джейсон Рубін на посту президента всього два тижні, але вже готується витягнути видавця з непривабливого фінансового становища. Новий президент має намір звернути увагу розробників на Saints Row, відзначаючи, що команда може і повинна зробити гру ще краще.

Darksiders II з’явиться на світ 14 серпня цього року.Похожие публикации: