DC Universe Online отримає щомісячні апдейти безкоштовно
Після підтвердження в пролом році апдейтів для DC Universe Online, бос Sony Online Entertainment Джон Сммедлі (John Smedley) пообіцяв щомісяця випускати доповнення до гри і нові рейди, «графіку» і багато-багато всього. Про це стало відомо VG247 .

Гра, яка вийшла на цьому тижні в США і Європі для PS3 і PC, гідна отримувати хорошу підтримку. «Ви зможете взяти участь у нових рейдах, битися з новими босами, пройти нові квести, споглядати нову графіку, і спробувати нові особливості. Ми також шукаємо можливості додати в гру нові голосові особливості », — розповів Смедлі в інтерв’ю з Eurogamer.

«Ви отримаєте багато-багато всього … оновлення будуть виходити безперервним потоком. Саме тому ми залишили велику команду розробників, щоб мати можливість продовжувати розвивати контент ».

Смедлі сказав, що в команді розробників налічується 115 працівників, які працюють над ММО, додають ці самі нові риси абсолютно безкоштовно.

«Абсолютно безкоштовно», «У нас буде модель мікро-транзакцій — демо магазин, але що стосується контенту, він буде безкоштовним. У майбутньому ми, можливо, будемо випускати доповнення, але якщо ви говорите про щомісячних патчах, то ми не будемо вимагати плату за них — підтвердив Смедлі. ».


Похожие публикации: