DC Universe Online вийде 14 січня
Супергерої з DC Universe зійдуть зі сторінок коміксів прямо на екрани PC і PlayStation 3 14 січня 2011.Sony Online Entertainment повідомляє, що її багатокористувацької творіння, DC Universe Online, тепер офіційно датована. У США за повідомленням IGN реліз призначено на 11 січня.

Після покупки гри, геймери зможуть випробувати гру протягом 30 днів безкоштовно, після чого необхідно буде придбати підписку. Кріс Коа (Chris Cao), директор DC Universe Online, спростував переконання про те, що власникам PlayStation 3 необхідно буде платити за гру кожен місяць.

«Раніше, люди задавали питання про платні підписках для PC», — сказав він. «Вони ніколи до цього не грали в MMO і не знали чому їм потрібно платити кожен місяць. Потім вони потрапили в ці світи, жили онлайн і зрозуміли, що гра варта того, щоб заплатити.

Те ж саме відбувається і з PS3. Люди завжди хочуть платити за гарні ігри, особливо, коли вони продовжують рости і змінюватися. Ми проробили гарну роботу над DCUO і будемо продовжувати працювати, щоб постійно поповнювати і розвивати світ з кожним апдейтом ».

Раніше в цьому році, реліз DC Universe був перенесений з листопада на перший квартал 2011 року. Бос Sony Online Entertainment Джон Смедлі (John Smedley) пояснив, що вихід затримали, щоб досконально довести кожну деталь до належного стану.

«SOE віддана традиції представляти гри вищої якості», — сказав він. «Коли гра увійшла в стадію зовнішнього бета тестування, це додатковий час дозволило нам сконцентруватися на відгуках гравців. Коли ми глянули глибше на бета версію, ми змогли уточнити реальну дату релізу ».

Смедлі також заявив, що DC Universe стане «першою MMO для PlayStation 3». Судячи з прослизання релізу Final Fantasy XIV, так воно і буде.


Похожие публикации: