Дель Торо готує трилогію свого фільму жахів inSANE

Дель Торо готує трилогію свого фільму жахів inSANE

Ужастик від Гільєрмо дель Торо і Volition, inSANE запланований на 2013 рік буде представляти собою трилогію. Видавець THQ підписав контракт з дель Торо на кілька років для створення трилогії. Дель Торо буде працювати як зовнішній креативний директор, тісно співпрацюючи з босом THQ, Денні Біллсоном (Danny Bilson). Про це стало відомо Eurogamer .

За словами THQ, inSANE надасть «безпрецедентну кінематику визначальну розкриття сюжету в геймінгу». THQ каже, що дель Торо і видавництво будуть співпрацювати в «Трансмед проектах, пов’язаних з іграми insane».

Видавець THQ буде володіти усіма авторськими правами на серію inSANE, і дель Торо зможе знімати будь-які екранізації для проекту. Дель Торо формально анонсував inSANE на церемонії Spike Video Game Awards.

«THQ прагне до створення неординарних ігор, визначаючи найбільш талановитих людей в світі і надаючи їм підтримку для створення інноваційних ігор», – прокоментував Білсон. «Гільєрмо не просто неймовірно обдарована письменник і режисер, але також і завзятий геймер, і ми раді, що змогли залучити його в якості посередника між геймінгу і медіа. Ми впевнені, що його унікальна точка зору створить візуально приголомшливі пригоди з багатим геймплеем ».

«З новими серіями відеоігор, я хочу перенести гравців туди, де вони ще ніколи не були, де кожне найменше дію поставить їх перед питанням їх власних відчуттів моральності та реальності», – говорить директор фільму Pan’s Labyrinth. «THQ і Volition, Inc. однаково зацікавлений створити реалізацію повністю нової ігрової всесвіту в реальності ».

У вересні дель Торо описав inSANE, як ужастик для любителів творити. «Ми говоримо про широкомасштабних іграх, з величезними світами і довгими термінами», – говорить він. «Ми домовилися з THQ на термін у три роки для кожної гри. Дійсно великі ігри. Деталі будуть опубліковані незабаром, і ми дійсно серйозно оцінюємо свої можливості. Можна очікувати першу гру з серії в кращому випадку в 2013 році ».

«Це ужастик … але це дещо іншого роду страшилка, ніж ви звикли бачити. Гра йде не на виживання. Це дійсно дивна суміш. Давайте зупинимося на цьому ».

admin

Website:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box