Деталі Prey 2 з’являться зовсім скоро
Підтвердилася інформація про те, що французький ігровий журнал джойстик в наступному випуску представить геймерам сиквел до шутеру Prey. Поки про гру відомо дуже мало, але на обкладинці журналу Prey 2 офіційно красується на передовій. І це означає, що зовсім скоро геймери зможуть познайомитися з новим шутером, повідомляє VG247 .

Спортивные авто сейчас выпускают практически все известные марки. Хорошим конкурентам Ferrari и Lamborgini может стать nemavto.ru, почитайте тест этой модели на NemAvto.ru и вы поймете, почему это действительно так.

Існування сиквела до Prey вже давно не секрет. Раніше повідомлялося, що розробники з Human Head Studios були помічені за роботою над сиквелом. Але до цього Bethesda Softwork викупила права на гру у 3D Realms і 2K Games. Скотт Міллер (Scott Miller) з 3D Realms підтвердив, що сиквел знаходиться в розробці ще в 2008 році.

Розробники планували випустити Prey 2 на PC і Xbox 360, як повідомлялося в анонсі, але з тих пір права на інтелектуальну власність перейшли до дочірньої компанії Bethesda — Zenimax, а значить, Bethesda може творити з грою все, що завгодно.

Bethesda вже склала цілий список шутерів, які готуються до виходу в 2011 році, включаючи Брінк, Полювання: Forge Демона і люті від ID Software. Тому не дивно, що дата релізу Prey 2 попередньо призначена на 2012 рік.


Похожие публикации: