Diablo III ймовірно вийде і на консолі

Diablo III ймовірно вийде і на консолі

Компанія Blizzard повернула голову в сторону консолей. Як стало відомо порталу Gamasutra з оголошення з набору персоналу на сайті гри, Diablo III буде розроблятися і для консольних платформ в тому числі. Перед головним продюсером гри була поставлена ​​задача «з’ясувати можливість перенесення гри на мультіплатформи». У планах компанії розробити Diablo III для мінімум одного ААА консолі.

Diablo III затвердили для PC в червні 2008 року, без будь-яких згадок про консольних версіях. Попередники в серії Diablo також були в основному орієнтовані для РС, не дивлячись на те, що в 1998 році гра все ж вийшла для PlayStation, після виходу на комп’ютерах в 1997. На даний момент Blizzard наймає «провідного дизайнера», «провідного програміста» і «головного продюсера» для консолей.

Якщо гра вийде для приставок, це стане першою спробою Blizzard піти з PC платформи починаючи з 1999 року, коли Starcraft вийшов для Nintendo 64.

Компанія Blizzard на офіційному сайті пояснює, що жодних затримок з виходом Diablo III не планується:

«Як вже говорилося на головному сайті гри, Diablo III не буде спочатку плануватися для консолей. Першочерговим і головним завданням розробників — випустити гру для Мас і РС, і ми не маємо наміру відкладати або затримувати вихід гри через перехід на консолі ».

«Як деякі з вас вже можливо бачили на головній сторінці Diablo III, в даний час ми вивчаємо можливості розробки Diablo для приставок. Як ми вже говорили, з належним підходом геймплей може підійти і для консольних платформ … »

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box