Dino D-Day нацисти і динозаври об’єднаються 1 березня

Dino D-Day нацисти і динозаври об’єднаються 1 березня

Чи може бути щось страшніше найстрашнішої загрози людства 20 століття, нацистів? Може — якщо нацисти об’єднаються з динозаврами. 1 березня 2011 гравці самі зможуть переконатися в цьому, коли ексклюзивно для Steam на світ з’явиться Dino D-Day.

Пользуйся лучшими возможностями кредитования представленных сайтом «Лучшие банки РФ». Оформляй быстрые и выгодные кредиты онлайн, получи лучшие-банки.рф, кредиты долгосрочные и без поручителей, приобрести наиболее выгодные возможности от кредитных карт, а также много разных других интересных предложений от лучших российских банков.

Альтернативна історія в Dino D-Day дасть гравцям можливість пройти по полях битв Другої Світової і потягатися силами з доісторичними рептиліями всіх сортів. Багатокористувацький шутер випускався в оригіналі, як «прототип» мода для Half-Life 2 і навесні 2011 стане повноцінним самостійним комерційним продуктом.

Концепція гри звучить божевільною, але веселою. Що зовсім шалено і не весело, так це метод, яким анонсували гру. В PR акції розробник, 800 North, використовував підпис Адольфа Гітлера — «щиро ваш».На офіційному сайті гри з’явилася точна дата виходу і невеликий опис:

Адольф Гітлер успішно воскресив динозаврів. Орди рептилій топчуть Європу і Середземномор’я. Чи може хто-небудь зупинити армію динозаврів?

Dino D-Day — божевільний багатокористувацькі екшн, який перенесе вас у часи Другої Світової війни, яка могла б бути. Ви і ваші друзі будете битися онлайн за армії Союзників або сил Адольфа Гітлера.Відстрілювати Ділопозавров з М1 Garand, розрядіть обойму вашого Томпсона в птерозавра-камакадзе, поки він знаходиться в повітрі, використовуйте мертвого кролика, щоб заманити Раптор в пастку.

Ви вже грали в ігри про Другу Світову … але грали ви в Другій Світовій з динозаврами?

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box