Доповнення для BioShock 2 нарешті з’явилося на РС
Доповнення для BioShock 2 — Protector Trials DLC, реліз якого вже не раз переносився, нарешті з’явиться на PC вже сьогодні і абсолютно безкоштовно.

У повідомленні на офіційному сайті розробники 2K анонсували вихід доповнення разом з підтвердженням точної дати релізу. Доповнення також включатиме в себе патч, який поправить деякі проблеми з чутливістю миші і деякі інші дрібні недоліки.

Зарабатывай! букмекерская контора дает возможность совершать ставки на футбольные матчи и зарабатывать деньги в интернете на веб-сайте www.greensbet.ru

Реліз Protector Trials для Xbox 360 і PlayStation 3 відбувся ще 3 серпня. Апдейт доповнить оригінальну гру новими картами для шести гравців «заснованими на улюблених локаціях BioShock 2».

Розробники також повідомили, що інше доповнення — Minerva’s Den все ще знаходиться в розробці.

Обидва доповнення були перенесені з серпня 2010 року. Реліз Protector Trials помилково анонсували ще минулого місяця. Доповнення можна було попередньо придбати в магазині Games for Windows Live 20 лютого, але після оплати користувачами викачуваного архіву розміром в 960 мб, вони не могли отримати доступ до продукту.

Представник 2K підтвердив на форумі: «Послухайте, перш, ніж завантажувати доповнення — воно ще не готове». Коли ж, нарешті, доповнення буде готово? Нескладно здогадатися, що десь між «дуже скоро» і «шість місяців тому».


Похожие публикации: