Drakensang online огляд онлайн гри

Drakensang online огляд онлайн гри

Епічна сага про світ магії і боротьбі добра зі злом. Добро – людина, вища істота світу, що володіє силою і знанням. Зло – Дракон, прагнучий знищити Імперію людей за допомогою злісних вепра, Драконавров, відьом та іншої нечисті. Браузерна гра Drakensang online – це кілька регіонів магічного світу, кожен зі своїми пастками і засідками, новими чудовиськами. Щоб допомогти людству вижити, з таємничих печер вийшли древні мудреці, що володіють знаннями алхіміків і вміють лікувати воїнів, воскрешати загиблих. Вони утворили Таємний Круг, згуртувавши Воїнів, Магів і слідопитів. Маги велять силами природи і можуть викликати урагани, снігові бурі та інші природні катаклізми, знищуючи тим самим військо Дракона. Слідопити здатні відшукати будь-якого монстра з ворожої армії, вміють розпізнавати сліди і обертати собі на користь сили тварин. Воїни володіють силою і мужністю, володіють будь-яким видом зброї. Регіони Імперії населені людьми, які володіють унікальними здібностями і знаннями. Регіони виступають своєрідними рівнями гри Drakensang online.

Панує над усіма король Гарольд. У нього є спадкоємець, принц Альдред, і багато хто саме на нього покладають надію на звільнення Імперії від Дракона. Стародавні мудреці, які проживають у кожному регіоні, дають поради та накази, які можуть допомогти вам в битвах з армією пітьми. У процесі проходження локації, ви отримуєте навички володіння зброєю, спочатку легким, потім більш ефективним.

Зароблені очки можете витрачати на придбання нових знань і кращого озброєння, збільшуючи тим самим свій потенціал і наближаючись до пізнання стародавніх мудростей. Вступивши в гру Drakensang online, ви потрапляєте в таємничий, магічний світ. Проходячи першу локацію і набираючи очки, визначаєтеся з класом, до якого хотіли б належати. Придбані навики і уміння дозволять вам поступово ставати тим, чиї особливості переважають. Уміння обходити засідки і пастки наближає вас до слідопитів. Перемоги в боях несуть вам славу Воїна. Хочеться відзначити чудову 3D-графіку онлайн ігри: чудовиська здаються живими, а спецефекти реальними.

Музичне і голосовий супровід дозволяє повністю зануритися в магічний світ. Залізні гори приковують погляд своєю величчю, таємничі тварини, приручені слідопитів, починають розуміти вас і завжди прийдуть на допомогу. Також як Маги і Воїни, які переконавшись у ваших здібностях перемагати, стануть вірними соратниками і помічниками. Це буде ваша армія, яку ви зберете в процесі гри Drakensang online. Перемагайте, вчіться у древніх мудреців, і ви напевно зможете вбити Дракона.

Но к сожалению эта онлайн игра 2011 года и уже давно можно узнать  www.vhill.ru  которые имеют лучше графику и звуковые эффекты.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box