Dungeons & Dragons святкує п’ятиріччя

Dungeons & Dragons святкує п’ятиріччя

22 лютого ММО Dungeon & Dragons Online виповнилося 5 років. Звичайно ж, розробники не тільки самі відсвяткували п’ятиріччя DDO, а й приготували кілька подарунків фанатам серії.

З 24 лютого по 1 березня всім бажаючим пропонується допомогти Еуфоніі тілес знайти карту Кришталевої бухти. На честь свята розробники пропонують геймерам надіти нову піратську капелюх і пуститися в онлайн пригода в світі D & D.

Всі персонажі, створені до 22 лютого отримають подарунки. По-перше, кожен отримає ваучер на безкоштовну піратську капелюх на час проведення івенту, причому якщо колір капелюха не підходить під колір очей персонажа, його можна поміняти у бармена. В залежності від часу життя персонажа на сервері, гравці отримають різні головні убори, які варіюються від бандан до капелюхи адмірала.

По-друге, під час святкування всі персонажі отримають 25% бонус до досвіду і +2 лут бонус та інші корисні подарунки.

Ну і наостанок, розробники приготували нові предмети, які нададуть кращі шанси на пошуки кришталевої бухти, великі зілля відновлення, предмети, що дозволяють поліпшити здібності персонажів і багато іншого.

На офіційному сайті представлені такі предмети, як ром з кавою, який можна купити в загальнодоступних місцях дозволить відновити здоров’я, а також різні статистики окремих класів.Піратський грог поліпшить шанс випадання дублонов і частин карти. І різні головні убори, що мають додаткові бонуси.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box