EA анонсувала The Sims 3: Generations
Ці божевільні Сіми знову викидають коней. Electronic Arts тільки що анонсувала реліз нового доповнення для квазі-віртуальних чоловічків — The Sims 3 Generations. Перший трейлер для нового доповнення можна подивитися тут.

Чи хотіли ви прожити своє життя по-іншому або випробувати щось, чого ніколи не пробували — неважливо. ЕА пропонує всім спробувати все і одразу в своєму симуляторі життя до речі скачати його можна smallgames.ws . Здається, на цей раз Сіми зможуть почати жити буквально з самого початку — граючи дитиною в будиночку на дереві, потім дорослішаючи з першими ознаками юності — дискотеками і поцілунками. Ну а потім, повністю сформувавшись у дорослого вам доведеться справлятися зі своїми непосидами, яким судилося пройти вашими слідами.

The Sims 3 Generations додасть нові види активності в гру, як фотографії, які віртуальні чоловічки тепер зможуть самостійно знімати зі своїх фотоапаратів. Ви також зможете створювати власний онлайновий альбом для цих знімків і публікувати їх на офіційному сайті The Sims 3 або на своїй сторінці в Facebook.

Доповнення з’явиться цієї весни, як заявив видавець.

Оновлено:

Як повідомляє ЕА The Sims 3 Generations вийде 3 червня на РС і Мас. Також видавець опублікував кілька скріншотів, що розташовані у відповідному розділі з грою .


Похожие публикации: