Edios повідомляє серія Kane & Lynch далеко не закінчена
Президент компанії Eidos, Ян Лівінгстон (Ian Livingstone) розповів Eurogamer , що Kane and Lynch ще далеко не закінчений, незважаючи на змішані результати для дуету.

Остання гра серії, Dog Days, видана в серпні, отримала критичний резонанс. Але незважаючи на це, гра пробилася в лідери і стала британським хітом номер один.

«Ми не повідомляли, що робота над Kane & Lynch триває, але ми всі знаємо, що І Кейн, і Лінч — два відмінних живих персонажа», — сказав Лівінгстон. «Kane & Lynch 2 діє на людей як мармайт. Ви або любите його, або ненавидите. Деяким сподобалася стрибкоподібна камера в стилі домашнього відео. Інші зненавиділи гру до глибини душі. Деяким сподобалися персонажі. Деяких вернуло від них.

«Але це артистичний екшн, який додає гострих відчуттів. Я думав, що це було чудова, але розумію, що деяким людям вона може не сподобатися ».

Кейн — «проблемний найманець», а Лінч являє собою «психопата на таблетках» і кожен з них має свої розмитими уявленнями про поняття «добре» і «погано». У кожному разі, закручений сюжет у першій та другій частині та яскраві персонажі точно не дадуть скучити, принаймні, половині любителів екшенів.Тому залишається тільки чекати продовження історії.


Похожие публикации: