EVE Online не буде підтримувати старі процесори
Завтра, близько тисячі чоловік виявлять, що космічна ММО EVE Online для них більше недоступна. Ця тисяча осіб становить приблизно 0,3% від усього ігрового населення. Критерій, за яким буде вестись відбір — старі процесори.

«Процесори, які не підтримують набір інструкцій SSE2 більше не будуть підтримуватися в EVE Online після появи Incursion 1.1.0», — анонсував розробник EVE на своєму вебсайті . «Це призведе до того, що гравці, які до цих пір грають на Intel Pentium 3 або AMD Athlon XP або більш старі процесори не зможуть запустити клієнт EVE Online. Користувачі Athlon 64 не постраждають ».

Розробники з CCP пояснили, що під час тестування Incursion, рідкісні і випадкові проблеми повторювалися. Рішенням стало використання SSE2 механіки, яка вперше була представлена ​​для Pentium 4.

У CCP уклали: «Ми дивилися на звіти роботи обладнання і на загальний статус цих процесорів для настільних комп’ютерів і зрозуміли, що геймери, які використовують це обладнання складають всього лише невеликий відсоток від загальної маси населення гри. Ми оцінили їх в 0,3 відсотка бази гравців.

Розробники вирішили показувати інформаційне повідомлення, яке буде спливати, коли гравці будуть завантажувати клієнта EVE на своїх старих процесорах. Ми настійно рекомендуємо всім, у кого з’явиться ця помилка відправити повідомлення в нашу службу підтримки ».


Похожие публикации: