Fallout 3

Fallout 3

Передчуваючи критику над культовим сеттінгом, відчайдушні фанати заздалегідь проголосили Fallout 3 відсталою іграшкою. Однак автори тримали фантазію на острі і підійшли набагато ближче до оригінальних ігор, ніж Van Buren від Black Isle Studios (невдала спроба створити F3). Замість сиквела у них вийшов рімейк. Змінивши Південну Каліфорнію на околиці Вашингтона, дизайнери зберегли весь реквізит і декорації. Тут є ще одна лабораторія з вивчення небезпечного вірусу FEV, що стала інкубатором тупих зеленокожіх суперсолдат. Аванпост Братства Сталі знову рятує вціліли технології та мешканці столиці. Анклав знову хоче очистити руїни США від мутантів, випустивши заразу на волю. Білими нитками пришили навіть чарівний валізку GECK, war never changes.

Не ризикнувши розширювати всесвіт Fallout, Bethesda стали копати вглиб. Розмовляючи з усіма NPC, зламуючи комп’ютери і слухаючи аудіощоденики, ви здобудете масу інформації. За великим рахунком, це – пережовування давно відомих новин, але подробиці не бувають зайвими. Очевидних протиріч канонам мало. Наприклад, бійці Анклаву носять не належну їм «просунуту силову броню», а обладунки з характерними «ріжками» на шоломі з Fallout Tactics. Зовсім погані потуги на гумор: машини, ядерні двигуни яких детонують від черги з автомата, чи «ручна катапульта», стріляючий атомними гранатами.

Справжньою творчістю займалися тільки художники. Додавши третій вимір, розробники зберегли фірмовий стиль ретро-майбутнього. Ландшафти і інтер’єри дуже мальовничі, незважаючи на розмиті текстури, відсутність тіней і бідну промальовування задніх планів. Станься ядерна катастрофа в 1950-ті роки, її наслідки були б саме такими. Потрібну атмосферу підтримують ліцензовані шлягери середини минулого століття. А ось оркестрові композиції Іноню Зура (Inon Zur), навпаки, звучать недоречно.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box