Fighters Uncaged судять за два слова на обкладинці
Два слова на обкладинці файтинга Fighters Uncaged стали причиною судового розгляду. Видавці Fihters Uncaged використовували лише одну фразу на обкладинці: «Become the ULTIMATE FIGHTING weapon»,яка дискредитувала авторське право Zuffa LLC, власників спортивної організації Ultimate Fighting Championship.

Як стало відомо Las Vegas Sun , у своєму позові Zuffa пояснює, що використання словосполучення «ultimate fighting» для гри, заснованої на «нелегальних вуличних боях» дискредитується бренд UFC і завдає шкоди проведену роботу в «відмінності іміджу суміші бойових мистецтв в нелегальних вуличних боях і легітимного спорту ».

Справа буде слухатися в суді в четвер. Zuffa хоче накласти судову заборону на використання видавцем Ubisoft поєднання торгової марки Ultimate Fighting Championship і зупинити подальше поширення Fighters Uncaged до тих пір, поки всі порочать чесне ім’я бренду слова не зітруть з обкладинки. А також за вже нанесений збиток компанія хоче матеріальну компенсацію.

Fighters Uncaged являє собою файтинг для контролера Kinect. У грі є 21 територія для боїв і більше 70 атак, для проведення яких використовується все тіло гравця.


Похожие публикации: