Forza 4 буде супер реалістичною
Підготовлюваний до виходу рейсинг симулятор Forza Motorsport 4, здається, готується серйозно конкурувати з Gran Turismo 5, судячи з опублікованих деталям гри отс розробників Turn 10. Як повідомляє MSN Autos , розробники налаштовані піднести геймерам неймовірно реалістичний геймплей.

oksi-blog.ru будет интересно сделать и вам, и вашим детям.

Очевидно студія «змоделювала опції пов’язані з покришками на машинних,, як наприклад перенесення ваги», досліджувала «дані характеристик авто» від виробників покришок Pirelli, щоб спробувати відтворити механізми управління в різних дорожніх умовах.

Turn 10 також зняла кожен трек, який з’явиться в грі для точного аналізу. Команда зібрала «терабайти відео та фотограій» і зняла свідчення з «початкового, середнього і кінцевого ділянки покриття дороги за допомогою системи GPS». Вся зібрана інформація допомогла програмістам помітити«опуклості на дорозі, невеликі зміни у вигинах або в куті нахилу, і інші аномалії з міліметровою точністю».

Але й це ще не все. Студія також записала власне аудіо, щоб виділити звуки упорскування, вихлопу і реву моторів для кожної машини, яка буде представлена ??в грі.

Також розробники трохи поділилися деталями функціональності Kinect в грі. Як повідомлялося раніше, гравці зможуть прогулятися навколо своєї машини, засунути голову всередину і подивитися на інтер’єр.Якщо Kinect буде включений під час їзди, гравці зможуть змінювати огляд, що дозволить водіям бачити, що відбувається навколо машини і за нею.

Ексклюзивний для Xbox 360 рейсинг анонсований до запуску восени 2011 року.


Похожие публикации: