Гравці можуть не побачити повної російської локалізації Assassin’s Creed III

Гравці можуть не побачити повної російської локалізації Assassin’s Creed III

Русифікація неймовірно популярною і очікуваної гри Assassin’s Creed III може бути під питанням. Один з найбільших видавців та локалізаторів відеоігор, компанія «Акелла», переживає не найкращі часи, що загрожують компанії банкрутством. Видавця викликали до суду з вимогою відшкодувати суму позовних вимог у розмірі 151.791.140 рублів.

Все узнаете про: stone-e-gold-casino.com; правила игр — рулетка, трехкарточный покер; рассказы крупье, статьи, дополнительные услуги, самые высокие ставки, также расскажем как не остаться в «дураках», не проиграть ставку, сыграть честно, сорвать куш.

На офіційному сайті компанії «Акелла» відсутня будь-яка інформація про майбутню локалізації гри.Поточний стан справ «Акелла» залишається похмурим — через конкуренцію з піратами, компанія швидше за все не отримає запланованого прибутку, а поточні проекти цього року зможуть принести дохід тільки в наступному році. Одна з останніх великих локалізацій компанії — гра Risen 2: Dark Waters, яка, ймовірно, не зможе принести достатній прибуток, щоб покрити затребуваний банком кредит.

Інтернет видання «Маркер» опублікувало інтерв’ю з віце-президентом компанії, який розповів про склалися в «Акелла» труднощах. У 2008 році компанія потрапила в скрутне фінансове становище через світову кризу, внаслідок чого кількість офісів компанії скоротилася до одного, а штат співробітників скоротився в декілька разів.

В даний час Ubisoft самостійно випускає російські субтитри до власних трейлерам. Цілком імовірно, що навіть якщо повної російської локалізації третьої частини екшену не з’явиться, Assassin’s Creed III все ж вийде з російськими субтитрами.

Ubisoft готується відкрити магазин Ubishop для російських користувачів з самостійною можливістю покупки цифрових видань. Надія на повну російську локалізацію все ж залишається.

Що ж до «Акелла», наступне засідання суду з економічних питань, де має вирішитися подальша доля компанії, призначено на 12 липня 2012 року.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box