Halo: Cryptum — вийшов перший роман з книжкової трилогії з історії Halo
Microsoft продовжує розширювати і без того велику франшизу всесвіту Halo. На цей раз в друкованому виданні. Роман Halo розкриє всю правду про містичної раси прибульців, відомих як Попередники (Forerunners) — повідомляє Eurogamer .

Найти kino-eye.ru можно на сайте kino-eye.ru

Роман Halo: Cryptum від фантаста Грега Беар (Greg Bear), став першим виданням у запланованій трилогії книг в еру Попередників. Фанати шутера від перого особи від Bungie добре знають Попередників: вони створили руйнівні кільця Halo.

Cryptum, звичайно, є однією з безлічі книг, заснованих на серіях Halo. Є також і анімовані фільми, короткометражки та інші Трансмед продукти. Сьогодні Halo — справжня індустрія: на сьогоднішній момент більше 40 мільйонів копій ігор Halo було продано по всьому світу. Halo: Reach зібрала понад $ 200 000 000 продажів в США і Європі за першу добу після релізу.

З авторським правом на Halo, Microsoft і її дочірня студія 343 Industries продовжує щільно працювати над ще не представленими світла проектами. Чи може серед них бути Halo 4? Цілком можливо.


Похожие публикации: