Homefront отримав патч для мультиплеєра
Розробники з Kaos випустили патч для PlayStation 3 версії Homefront сьогодні, ймовірно також вийдуть і патчі для Xbox 360 і PC версій.

Як повідомляється на офіційному сайті гри, PS3 версія мала проблеми з мультиплеер. Гра зависала під час приєднання до матчами і запитам додавання в друзі, також приходили повідомлення про неможливість з’єднання з грою. Розробники швидко відреагували на ситуацію і випустили патч вже через кілька годин.

Проблеми відчуває і Xbox 360 версія Homefont, яких проте набагато менше, ніж на PS3. Kaos зазначила, що деякі гравці повідомляли про руйнівний баг, який блокує профіль користувача і не дозволяє приєднатися до гри. Усіх, кому доводилося бачити схожі помилки, THQ просить звертатися в підтримку по електронній пошті безпосередньо.

PC версія, здається, працює як годинник, хоча розробники вчора, все ж, виправили незначні неполадки.

Раніше повідомлялося, що Homefront не може вмістити всіх бажаючих пограти в мультиплеер — не вистачає серверів. Попит на мультиплеер Homefront «перевищив всі очікування», як розповіли розробники.

«Попит на виділені сервери перевищив всі очікування. Ми дуже раді такій увазі, але, будь ласка, потерпіть, поки ми додамо онлайн місця », — з’явилося повідомлення в твіттері HomefrontGame.

Як повідомили розробники сьогодні, кількість виділених серверів для мультиплеєра серйозно збільшена, тому кожен бажаючий тепер зможе повною мірою насолодитися баталіями.


Похожие публикации: