Interplay vs Bethesda — битва за Fallout триває
Ми ведемо прямий репортаж з суду, де Bethesda Softworks відповідає на останню заяву Interplay в довгій перепалці за право релізу Fallout MMO. «Абсурд» — саме так Interplay недавно назвала заяву Bethesda про те, що оригінальному розробнику можна використовувати тільки назва гри, і не можна — елементи всесвіту Fallout.

mywpstudio.ru можно на сайте mywpstudio.ru

Як повідомляє Eurogamer , нове судове слухання Bethesda, за повідомленням Gamasutra, привело до невеликого угодою між сторонами «ясному і недвозначно».

«Термін Fallout MMOG ясний як день — це означає, що MMOG називається Fallout», — наполягаєBethesda. «Bethesda дала Interplay право назвати свою MMOG« Fallout », якщо компанія буде дотримуватися умов угоди. Ми не давали права Interplay використовувати щось ще.

Interplay вигадує всілякі аргументи, щоб зробити з очевидного поняття (ліцензії на використання торговельної марки) безглузде. Interplay помиляється. Аргументи компанії повинні бути відкинуті ».

Bethesda також пояснила чому компанія не висувало раніше ніяких протестів, заявляючи, що видавець«тільки недавно усвідомив множинні порушення Interplay після опублікування матеріалів своєї ММО».

Bethesda придбала права на використання франшизи Fallout у Interplay в 2004 році за $ 5,75 мільйона.Компанія повернула право оригінальному розробнику назвати гру Fallout ще до розробки Fallout 3 і останньої серії Fallout: New Vegas.

Interplay анонсувала реліз Fallout MMO незабаром після підписання угоди, видати яку планувалося в 2012 році.


Похожие публикации: