Кейн і Лінч, Каїн і Разіель з’являться в додаток Lara Croft and the Guardian of Light
Кейн і Лінч (Kane and Lynch) незабаром з’являться в світі Lara Croft and the Guardian of Light. Головні герої кооперативного шутера від третьої особи Kane & Lynch: Dead Men від IO Interactive з’являться в світі розкрадачки гробниць в якості доповнення, яке готує фанатам Crystal Dynamics.

Кейн — «проблемний найманець», а Лінч являє собою «психопата на таблетках» і кожен з них має свої розмитими уявленнями про поняття «добре» і «погано».

Компанія Crystal Dynamics підтвердила в повідомленні на Твіттері , що доповнення скоро принесе з собою двох персонажів у світ Lara Croft and the Guardian of Light. Вони замінять Лару і Тотека, номінальних зірок екшн серії.

Також з’явилися відомості, що Каїн і Разіель (Kain and Raziel), що з’явилися вперше приблизно сім років тому, також прийдуть у світ Лари Крофт з новим доповненням. Два героя з фентезі екшна Legacy of Kain останній раз виступали в Legacy of Kain: Defiance, яка була видана для PS2 і Xbox в далекому 2003 році.

Розробники Crystal Dynamics не повідомили точну дату виходу і в даний час вирішують, як їх персонажів випустити першими. Переважити чашу терезів на бік своїх улюблених героїв можна голосуючи в Твіттері.


Похожие публикации: