Killzone 3 став першим проектом ветеранів-розробників
Розмовляючи про прогрес серій, со-засновник Guerrilla Games Герман Халст (Herman Hulst) сказав, що Killzone 3 став першим проектом для ветеранів-розробників.

«У нас завжди була молода команда розробників, яка повинна була змагатися з командами-ветеранами в СШ А», — рассказла Халст в інтерв’ю з Gamespot. «Це був перший раз, коли ми робили проект з більшістю розробників-ветеранів в команді, і разніча вийшла очевидною».

Приобрести не дорогие imaximal.ru, можно на сайте imaximal.ru

«Нам знадобилося менше людей, щоб створити нові речі і домогтися потрібного рівня якості. Це, напевно, був наш єдиний шанс підготувати команду ».

Халс сказав, що у розробників вже була накопичена база з Killzone 2, яка прискорила процес розробки Killzone 3.

«Ми навіть могли не заглиблюватися далеко в технічні поліпшення. Ми сконцентрувалися на різноманітності. Ми створили кожен рівень унікальним і відмінним від інших ».

«Мені здається, найбільшим виграшем в порівнянні з Killzone 2 стало багатство оточення, динамічність і геймплей — саме на цьому ми і хотіли сконцентріроваться.І наша команда розробників почала працювати, оптимізувати і шукати нові способи, щоб створити більше різноманітності і більше функцій для геймплея ».


Похожие публикации: