Комп’ютерні флеш ігри для дітей, для хлопчиків та дівчат

Комп’ютерні флеш ігри для дітей, для хлопчиків та дівчат

Комп’ютерні ігри для дітей онлайн – розвиваємося граючи! Запитайте будь-якої дитини: «Що робити він любить більше всього на світі?» І кожен Вам скаже – «Грати!». І це правильно, адже у дітей величезна кількість енергії, яка повинна знайти свій вихід. Але, дорослі, чомусь часто забувають про те, що саме в процесі гри дитині легше знайомиться зі світом, розвивати свою фантазію, фізичні параметри, розум, логіку, наприклад  грати в шашки, дуже корисно тому як розвивається пам’ять и працює розум дитини .

А з приходом в наше життя комп’ютера та Інтернету, діти мають можливість розвиватися набагато швидше і різнобічну, отримуючи величезну кількість інформації просто граючи в комп’ютерні ігри!

Погодьтеся, набагато більше толку буде, якщо дитина зможе пограти в комп’ютерну «бродилки» зі своїм коханим мультяшним героєм, замислюючись над тим, як провести героя через всі хитросплетіння лабіринтів, ніж буде просто сидіти перед телевізором, дивлячись за його пригодами, ні секунди не замислюючись над тим, що відбувається.

Наприклад, приголомшлива флеш-гра «Даша-мандрівниця», яка дає дитині можливість «проходити» разом з комп’ютерною героїнею рівень за рівнем, виконуючи завдання на кмітливість і логіку, втратила весь сенс, коли її стали показувати по телевізору. Діти вже не брали активної участі в такій «прогулянці» і розвиваюча гра перетворилася на звичайний мультфільм.

До речі, комп’ютерні ігри мають великий плюс, він полягає в тому, що ігри для дітей онлайн розділені на категорії. Ті ж ігри для дівчаток розраховані на формування у маленьких принцес почуття стилю і смаку. Ви ніколи не помічали, з якою цікавістю вони одягають чергову Барбі? Поспостерігайте, і ви своїми очима побачите, яке моральне задоволення отримує дитина від самого процесу творення!

Флеш-ігри для хлопчиків більш динамічні і розраховані радше на швидкість і швидкість реакції – «стрілялки», «бродилки», «машинки» і спортивні ігри – ось кращий вибір для активного дитини, в яких він може «викинути» зайву енергію.

Але не забувайте і про флеш-ігри для дітей, пов’язані з розвитком логічного мислення в дитини. Пазли, квести, «кульки» і «тетріс», навіть прості «хрестики-нулики» і «Морський бій» стають куди цікавіше, коли граєш у них не на листочку паперу, а на комп’ютері. Коротенькі, не дають дитині втомитися, це саме ті флеш-ігри, які чудово розвивають логіку дітей, аналогове мислення, ненав’язливо примушуючи його думати і приймати певні рішення.

Комп’ютерні ігри для дітей років 7-8 поступово ускладнюються це вже може бути «www.gameee.ru» . Ви можете додати в «Вибране» маджонг, шашки та шахи, складні квести, малювання і т.д., а вже ігри для розваги вони знайдуть собі самі, причому швидше, ніж Ви думаєте. Комп’ютерні ігри для дітей – дійсно чудовий винахід, за яке батьки готові поставити їх творцеві пам’ятник, оскільки вони вирішують відразу кілька проблем. Дають дитині можливість, як кажуть, «тренувати мізки», розвивати фантазію і креативне мислення, займають його або її вільний час, знаходять їм заняття на багато годин і, нарешті, дозволяють не тільки дітям розслабитися а й їхнім батькам.

 

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box