Microsoft прогавила витік другий трейлер Forza Motorsport 4
Вчора на YouTube з’явилося відео, яке, як заявляють, є другою офіційною трейлером до Forza 4. Сьогодні Microsoft підтвердила, що відео дійсно є легітимним.

У ролику представлена ​​демонстрація функція наступній ітерації Forza Motorsport і містить моменти, які Microsoft раніше показувала на публіці, на виставці Е3 для демонстрації підтримки Kinect в грі. Деякі функції вже були відомі по соціальному опитуванням Microsoft, що проводились на цьому тижні.

Microsoft відстежує і видаляє ролики з YouTube, але ті з’являються знову.

Ми отримали офіційний коментар від Microsoft:

«Це відео не було призначено для розповсюдження серед преси. Воно може не зовсім точно відображати всі особливості і функціональні можливості гри Forza Motorsport 4. Нові офіційні подробиці про проект Forza Motorsport 4 з’являться найближчим часом.»

Раніше Microsoft вже розповіла пресі, що в грі безперечно буде підтримка Kinect в режимі огляду машини, яка дозволить гравцеві переміщатися уздовж і поперек моделей автомобілів, читати статистику і навіть посидіти за кермом більш, ніж 500 авто. Представник Microsoft сказав, що подібні маневри «перенесуть вас всередину екрану телевізора» з вельми реалістичним виконанням.


Похожие публикации: