Оголошена дата виходу бета версії Gears of War 3
Microsoft анонсувала бета версію мультиплеера для Gears of War 3, яка з’явиться через місяць. Реліз бета версії призначений на «середину квітня», і, здається, розробники планують включити в бету левову частку контенту.

Відео геймплея з бета версії мультиплеєра вже можна побачити прямо зараз у розділі відео Gears of War 3 .

mariflower.ru и лекарственные растения. Все об уходе, размножении, вредителях и болезнях растений. Типы цветников. Способы применения лекарственных растений в быту.

Три змагальних багатокористувацьких режиму будуть включені в гру, поряд з чотирма свіжими картами.Які з карт будуть представлені в бета версії, судити гравцям — сьогодні на сторінці в Facebookзапущено голосування, яке і вибере гідних претендентів.

Реліз повноцінного шутера Gears of War 3 був анонсований вчора — 20 вересня 2011 року. Доступ до бета версії можна отримати замовивши видання Epic Edition недавно з’явився шутера Bulletstorm або одним з інших, поки не анонсованих способів.

Дія гри відбувається через 18 місяців після падіння Хасінто в кінці Gears of War 2. Коли коаліція організованих урядів також припиняє існування, люди створюють колонії і виходять до моря, в спробі звільнитися від всюдисущої загрози Виникнення дірок. Протагоністи історії виявляють себе на борту «Raven’s Nest-class aircraft carrier», який, разом з іншими кораблями, становить тимчасове утворення, відоме як Монархія. Загін Delta роздроблений: Маркус і Будинок відокремлюються від Коула і Бейрд, стаючи головними персонажами, на противагу простим другорядним персонажам. Проте, два нових ігрових персонажа, Аня Страуд і Джейс Страттон доповнюють команду до 4 чоловік.

Невідомо, як ці нові персонажі будуть взаємодіяти з Коулом і Бейрд. Після сутички з Ламбент команду несподівано відвідує голова Прескотт, який дає Маркусу диск, що містить дані про його батька, Адама.Тепер команда повинна врятувати те, що залишилося від людства. У грі з’явиться ще один новий персонаж, Гріффін, але його роль поки невідома.


Похожие публикации: