Оголошена дата виходу Marvel vs. Capcom 3
Marvel проти Capcom 3: Доля Two Worlds вийде в Європі 18 лютого 2011 року. Про це оголосила компанія Capcom, розробник гри на своєму сайті.

Японська компанія також підтвердила включення персонажів Джилл Валентайн і Шума-Горат в гру, але інформація про це вже була.

В Американському релізі персонажі Джилл Валентайн і Шума-Горат будуть доступні через покупку спеціального випуску гри. Поки неясно, як європейські фанати отримають цей випуск, тому що він не буде випущений в Великобританії і деяких інших країнах.

Capcom також показав бокс-арт нової гри, виконаний художником Аді Гранова, який відомий тим, що проектував броню для фільмів про Залізну людину.

Marvel проти Capcom 3: Доля двох світів — п’ята гра в серії Marvel проти Capcom. Розробник гри — компанія Capcom. Це «кроссоверного» гра: вона містить як власних персонажів, так і персонажів з відомих коміксів Marvel. У серії «Проти». Це восьма гра, і перша, створена виключно для консолей.

PS. Для копіпастеров з Канобе, стопгейма та інших сайтів, ставте, будь ласка, активне посилання :) Поважайте чужу працюі не будьте скотами.
Похожие публикации: