Опубліковані деталі доповнення для Castlevania: Lords of Shadow
Konami нарешті опублікувала деталі обіцяного доповнення для Castlevania: Lords of Shadow. Доповнення вийде в двох завантажуваних упаковках.

Перший набір цифрового контенту під назвою «Reverie» представить протагоніста Габріеля та його сподручніцу Лауру, «знищують некероване зло», та головного лиходія — королеву вампірів Кармилла.

У другій упаковці, «Resurrection», історія продовжується після закінчення глави і «дасть інсайт» про«неминучої долі Габріеля». Судячи з прес релізу, «друге доповнення буде більш масштабним у порівнянні з першим адд-оном», і буде включати «фінальне бій з дуже знаменитим ворогом». Joystiqпідозрює, що ним стане літаюча голова Медузи з ранніх серій Castlevania.

Reverie з’явиться в лютому, а реліз Resurrection запланований на квітень 2011 року.

Castlevania: Lords of Shadow розповідає історію про людину на ім’я Габріель Белмонт, який перебуває в пошуках маски тих самих Господарів Тіні. Ця маска допоможе герою воскресити кохану. Дія гри відбувається в кінці днів, коли Земля знаходиться під загрозою зникнення через злісних Господарів Тіні. Присутність Господарів Тіні спотворює баланс між Землею і Небесами, що призводить до того, що душі померлих залишаються на Землі, замість догляду в потойбічний світ.


Похожие публикации: