PC демо версія Bulletstorm нарешті з’явиться в Steam
Минуло більше місяця з моменту релізу Bulletstorm, але PC геймери досі чекають, поки можна буде безкоштовно скуштувати науково-фантастичний шутер на смак.

Epic Games повідомляла, що безкоштовну PC демо версію Bulletstorm тепер можна безперешкодно завантажити. Шутер з’явиться в мережах Steam і Games For Windows Live.

Скачать самые интересные и захватывающие eritern.com, можно только на сайте eritern.com совершенно бесплатно.

На честь релізу, розробники зробили для PC геймерів невеликий подарунок — пародію на Call of Duty під назвою Duty Calls.

РС геймерам довелося чекати релізу оригінального шутера Bulletstorm, щоб повчити можливість скачати демо версію, як і попереджав продюсер Epic Games. Щасливі власники PS3 і Xbox 360 ще в січні отримали демо.

«Демо версія Bulletstorm для PC вже в дорозі!» — Повідомив в твіттері віце президент Epic Games Марк Рейн (Mark Rein) в лютому. «Ми не усеем випустити її до офіцільного релізу, але видамо трохи пізніше».

Розробники Bulletstorm представили геймерам тільки одиночний режим в кампанії, тому що кооперативний режим поламав весь геймплей. Це офіційне пояснення від директора дизайну з Epic Games, Кліффа Блежінскі (Cliff Bleszinski), які допомагав рекламувати шутер від People Can Fly.

«Спочатку в грі був кооперативний режим і він працював. Але незабаром ми зрозуміли, що гра перетворилася з шутера-пазла в лижний симулятор, де люди змагаються, щоб подивитися наскільки швидко вони дістануться до вершини », — розповів він.

«Геймплей просто поламався, і ми потрапили в ситуацію, де люди мчать через рівні, ігноруючи свої можливості і не намагаються набрати якомога більше скіллшотов. Тому ми вирішили переключитися на одиночну кампанію, що дало нам можливість управляти поведінкою одного гравця, як гігантським роботом-динозавром, який не турбується про інше гравця ».


Похожие публикации: