Перші чутки про Zelda для Wii U
Черговий анонім повідав сайту Wii U Щодня перші подробиці про нову частинуЛегенда про Zelda, ексклюзивної для нової консолі від  Nintendo . Гра буде найбільшою за всю історію серіалу і вийде в 2014 році.

 

Гра створюється на абсолютно новому графічному движку, хоча в плані дизайну буде спиратися на стилістику  Легенда про Zelda: Небу Меч , вельми придивилася і пресі, і гравцям. Ядро буде самим досконалим в історії  Nintendo і звертається до різних стороннім технологіям, начебто Havok.Важливо, що демонстраційний ролик, який показували під час анонса Wii U, не має до цього проекту ніякого відношення і створений на старому движку.

Представники  Nintendo говорять про колосальні інвестиції в проект, абсолютно не властивих іграм компанії, і про чотирирічному циклі розробкиZelda стане масштабнішою, підземелля -. більше і різноманітніше, при цьому не буде містити жодного мультиплеера. Всі сили і ресурси кинуті на опрацювання кампанії і квестів, основних і побічних.

Зрозуміло, нам обіцяють революційний геймплей, щосили використовує можливості нового геймпада і неможливий ні на який інший платформі.Правда, поки це лише слова аноніма, хоча Wii U Щодня запевняє, що йому можна вірити. Сама  Nintendo не поспішає коментувати чутки.


Похожие публикации: