Пів мільйона користувачів грає в ММО World of Tanks
Розрахована на багато користувачів онлайн гра World of Tanks нарахувала пів мільйона активних гравців. За даними Wargaming.net, база користувачів налічує 700 000 реєстрацій і 500 000 активних гравців.

Мультфильмы themult.ru в хорошем качестве бесплатно.

Гра, видана в Росії 3 місяці тому, вже зібрала 350 000 постійних російських гравців. В Європі і США гра World of Tanks по раніше знаходиться на стадії закритого бета тестування, але й там уже налічується 150 000 користувачів.

Трохи статистики: максимальна кількість гравців онлайн (PCCU) з Росії перевищила 43 000. На заході це число досягло 10 000 гравців. В середньому, кожен активний геймер проводить за грою 3:00 і 20 хвилин кожен день. З вересня в грі пройшло понад 10 мільйонів битв. «Це тільки початок світової легенди», — говорить головний директор Віктор Кислий.

«Ми хочемо, щоб гра працювала протягом 10 років на Заході і в Азії з тоннами нового контенту та щомісячними оновленнями».

World of Tanks представляє собою командну багатокористувацьку онлай гру, присвячену танковим битв в середині 20го століття, часів Другої Світової війни. Арсенал включає більше 150 броньованих машин з Америки, Німеччини та Радянського Союзу, ретельно деталізованих з історичною точністю. Гравцям належить стати плечем до плеча на сталевих машинах, щоб завоювати світове танкове перевагу.

PS. Для копіпастеров c Канобе, стопгейма та інших сайтів, ставте, будь ласка, активне посилання :) Поважайте чужу працю і не будьте скотами.


Похожие публикации: