Популярний платформер Super Meat Boy офіційно вийшов для PC
Електронна версія надасть гравцям широкий вибір персонажів, включаючи Хедкраба з Half-Life, Містера Майнкрафта, робота з Machinarium і багатьох-багатьох інших. Більш того, для РС версії Super Meat Boy розробники передбачили редактор рівнів, який, однак, ще знаходиться в розробці, але з’явиться незабаром. Гру можна скачати з мережі Steam.

«Steam версія володіє величезною кількістю ексклюзивного контента, включаючи досягнення Steam, які змусять вас ридати, ексклюзивні персонажі, включаючи Хедкраба і редактор рівнів, який з’явиться на початку наступного року, приблизно в січні», — йдеться в повідомленні на офіційному сайті розробника .

Super Meat Boy — платформна гра, розроблена компанією Team Meat. Це — послідовник флеш-ігри Meat Boy, виданої в жовтні 2008 року. Реліз Super Meat Boy відбувся 20 жовтня 2010 року для Xbox Live Arcade, версії для WiiWare, Windows і Mac з’явилися листопаді 2010 року.

За заявами розробників, гра повертає до безлічі хардкорних класики NES, наприклад до Ghosts `n Goblins, Mega Man і японської версії Super Mario Bros. 2, а сюжет гри являє собою місиво з історій всіх відеоігор ранніх 1990-х.

У квітні 2009 року Team Meat анонсувала першого незалежного персонажа, Тіма з Braid. Пізніше компанія повідомила про ряд інших незалежних персонажів.


Похожие публикации: