Пригоди Дрейка в Uncharted 3 почнуться в 2011 році

Пригоди Дрейка в Uncharted 3 почнуться в 2011 році

Якщо Індіана Джонс чи Роберт Ленгдон – ваше визначення пригодницького жанру мисливців за скарбами, значить ви або дивіться багато фільмів або багато читаєте … або просто не зустрічали Нейтан Дрейка, центрального героя блокбастера Uncharted.

Entertainment Weekly недавно відвідала студію розробників Naughty Dog, щоб розпитати творців про підготовлюваний сіквелі. Розробники сказали «до кінця наступного року», тому потрібно запастися терпінням. Більш пригод і “www.arcades.com.ua” тут не тільки Індіана Джонс і  Роберт Ленгдон, а ще багато цікавих пригод

Перше, про що розповіли розробники з Naughty Dog – назва гри. Uncharted 3, яку за чутками «обзивали» Uncharted 3: World of Deceit вийде під назвою Uncharted 3: Drake’s Deception. За словами Енн Хенніг (Ann Hennig), тема обману (назва гри з англ. Обман Дрейка) обігрується різними способами і проходить через всю сюжетну лінію тріквела. У грі Дрейк постійно обманює або стає обдуреним. Сюжет розгортається на взаємовідносини героя і його наставника, Віктора «Саллі» Саллівана, який разом з головним героєм вирушає на пошуки легендарного загубленого міста. Герою належить відправитися в Аравійський півострів і широкі простори пустелі Аль Халі Руб. Ім’я легендарного загубленого міста поки залишається під питанням.

Натхнення для сюжету, за словами Хенніг, команда черпає з бажання Naughty Dog прийняти виклик і перемістити місце дії в пустелю. Виклик, тому що органічні елементи, як вода, вогонь і пісок технічно важко втілити в грі. «Коли ми вперше прийшли до ідеї піску, у всіх загорілися очі … Усі хотіли реалізувати геймплей в пустелі», – говорить Хенніг. «Ми – купка бовдурів. Ми хотіли знайти для себе виклик, щось складне в технічному й художньому виконанні, і це привело нас в ту місцевість світу та історії, з якої ми ніколи не стикалися ».

В Uncharted буде представлена ??динамічна камера і геймплей, в якому Дрейку доведеться стрибати і дертися по підступним поверхням, які практично постійно змінюються.

Naughty Dog не хоче розголошувати дату релізу Uncharted 3: Drake’s Deception, але варто очікувати виходу гри разом з першим романом про Нейтане Дрейк, Uncharted: The Fourth Labyrinth, який виходить наступної осені. Вони кажуть, що дата релізу можливо буде оголошена з виходом першого трейлера до Uncharted 3, який заплановано випустити для Spike Videogame Awards 11 грудня.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box